Menu:

Alfa 159 Sportwagon

Velmi dobrou volbou mezi automobily značky Alfa Romeo je zcela určitě sportovně a rodinně laděný vůz Alfa 159 Sportwagen. Tento automobil je jak krásný z hlediska svého desénového provedení a jednak také hodně praktický, jelikož se do něj vleze celá rodina. Alfa 159 Sportwagen je v podstatě kombi variantou automobilu Alfa 159. Automobil Alfa 159 Sportwagen nabízí především styl. Jeho interiér i exteriér o tomto tvrzení jasně mluví. Interiér tohoto automobilu je typický zejména charakteristickými autopotahy a také krásnými autokoberci.

Mimo tyto důležité interiérové prvky bychom měli jmenovat také třízónovou klimatizaci a střešní okno. To je schopné dodat automobilu v jeho interiéru naprosto skvělou vzdušnost a příjemné prostředí. Sedadla tohoto vozu jsou velmi pohodlná, za což nemohou pouze autopotahy na míru, ale také jejich polohovatelnost a ergonomické vlastnosti. Jinak je také nutné upozornit na odhlučnění interiéru tohoto automobilu, které vykouzlí uvnitř vozu naprosto klidnou a příjemnou situaci. Zavazadlový prostor je zcela určitě velmi dobře dostupný a také dostatečný, jelikož obsahuje celkem 445 litrů volného prostoru. Díky tomu, že jsou zadní sedadla asymetricky rozdělena, je možné bez problémů tento prostor rozšířit až na velmi příjemných 1 235 litrů.

Co se týká vnějšího vzhledu vozu, tak zcela jistě zaujmou jeho oblé linie a také sportovní charakter tvaru samotné karoserie. Pokud byste preferovali určité úpravy, informujte se na tuning auta, Motorově na tom zcela určitě tento automobil také není špatně, jelikož se do něj standardně montuje motor 1 750 TBi anebo motor 2,0 JTD. Oba dva typy motorů jsou jednak vynikající z pohledu síly a jednak také velmi odolné. O bezpečnost se také není třeba obávat, jelikož vůz Alfa 159 Sportwagen je vybavené jak bočními, tak i čelními a okenními airbagy a dalšími bezpečnostními prvky.

Partner:

Autosklo GFB Praha - servis a výměny autoskla, opravy, lepení homologované autofolie Llumar a tónování autoskel.

28. 04. 2011