Menu:

Alfa Giulietta

Jestliže milujete sportovní vzhled automobilu a také skvělé jízdní vlastnosti, tak je ideální variantou právě pro vás automobil Alfa Giulietta, který se vyznačuje hned několika velmi výraznými přednostmi, na které je možné se v každém případě spolehnout. Z technologického hlediska Alfa Giulietta navazuje na mnohé technologicky precizně zvládnuté modely automobilů, které byly konstruovány předtím.

Když se podíváme čím, se tento automobil vyznačuje, tak zjistíme, že jeho základ tvoří nádherný stylový interiér, který rozhodně nemá žádný jiný vůz ostatních značek. Základem přitom nejsou pouze stylové autopotahy, kterými již v současnosti disponuje prakticky skoro jakýkoli automobil různých značek. Hodně hezké jsou zejména standardní trojúhelníkové mřížky na přední části automobilů této značky. Štít je přímo zapuštěný do přední nárazníkové části automobilu, takže vůz Alfa Giulietta vypadá velmi stylově a jde o jednoznačný originál. Skvělé jsou u tohoto typu vozu mimo jiné také světlomety. Ty jsou pochopitelně konstruovány jak pro denní svícení, tak i pro svícení noční, jež se pochopitelně v mnohém liší.

Moderní autopotahy na míru přímo korespondují s profilem vozu Alfa Giulietta, který je velmi pevný a jedná se také o hodně dynamickou záležitost. Tvary bočních oken jsou přímo konstruovány tak, že vytvářejí velmi pevný dojem kupé, což působí velmi dobře. Tradiční znak samotného vozu Alfa Romeo je pak již jen jakousi třešničkou na dortu, který je představován celkovým vzhledem automobilu Alfa Giulietta jako takového. Znak je tím, co nabízejí i potahy do auta tohoto typu. Jedná se o naprostý originál, který určitě uspokojí požadavky všech milovníků vozů Alfa Romeo. Design i vybavení vozu Alfa Giulietta zajisté nadchne každého.

06. 12. 2011