Menu:

Úsporné podnikání s automyčkami BKF CarWash

Zvažujete koupi portálové myčky a nevíte, jakou vybrat? Nechejte si poradit od skutečných odborníků a vsaďte na automyčky od společnosti BKF CarWash.

Výběr vhodného místa pro automyčku

Automyčky společnosti BKF CarWash bkfcarwash.cz jsou sázkou na jistotu. Poskytují vysoký komfort jejich uživatelům i možnost vysokého standardu v podnikání jejich majitelům. Automyčky BKF CarWash jsou velmi jednoduché na ovládání, čímž umožňují svým uživatelům očistit si automobil od nánosů špíny a prachu, aniž by k tomu potřebovali pomoc provozovatele. Skvěle se hodí do míst, kde se pravidelně pohybuje velký počet osob. S tímto faktem vyvstává také otázka, kam automyčku umístit, jaké je vybrat místo, aby byla co nejvíce na očích. Pokud se tedy na obecné rovině rozhodnete pro pořízení automyček, pak první krok, který budete nuceni udělat, je zvolit správnou lokalitu. Pozemek určený k výstavbě myčky musí splňovat tři základní kritéria: inženýrské sítě, atraktivní lokalita a přiměřená rozloha. Automyčky jsou často prezentovány jako doplňková služba obchodů, čerpacích stanic, stanic technické kontroly nebo pneuservisů. Ideální je, pokud lze automyčku umístit na dobře viditelné a dostupné místo. Pozemek určený k výstavbě bezkontaktní automyčky by se měl nacházet v centru města, na sídlišti nebo v blízkosti křižovatek. Žádoucí je také snadná dostupnost a zároveň snadný vjezd a výjezd z místa.

Zvyšte si úspěšnost podnikání s automyčkou BKF CarWash

Bezkontaktní automyčky jso dnes považovány za skvělou doplňkovou službu zejména čerpacích stanic. Je to jasné. Řidiči velmi rádi spojují potřebu vyřídit natankování pohonných hmot a očistu auta na jednom místě, neboť jim to šetří čas i benzín či naftu. Také pro majitele automyček to přináší obrovské výhody, může totiž poskytnout klientovi výhodný věrnostní program, což mu dává velkou šanci, že právě tito klienti službu ocení a budou se rádi vracet na toto místo.

22. 03. 2022