Menu:

Investice do modulárních mycích boxů se vyplatí

Rozhodli jste se, že rozšíříte sortiment služeb ve Vašem pneuservisu? Nabídněte svým klientům kvalitní mytí aut v modulárních mycích boxech značky BKF CarWash.

Proč pořídit právě automyčku BKF CarWash?

Modulární mycí boxy společnosti BKF CarWash disponují šesti mycími programy, které se postarají o důkladnou očistu každého motorového vozu. Hodí se jako vhodný doplněk k venkovským provozovnám či provozovnám u prodejen. Samoobslužný modulární box nachází uplatnění také jako doplňková služba čerpacích stanic, stanic technické kontroly či pneuservisů. Mytí v bezkontaktních automyčkách získává na čím dál tím větší oblibě. Výhodou je, že ve Vaší firmě budou moci zákazníci vyřídit dvě věci najednou. Například v pneuservisu mohou řidiči vyměnit pneumatiky, nechat dolít olej nebo opravit svůj vůz a současně odjedou pečlivě mytím autem.


V rámci mycích služeb je možné zvolit předmytí s turbo postřikem, základní mytí, opach, voskování i závěrečný oplach. Jako volitelný mycí program je nabízen postřikem ráfků s aplikací čisticího prostředku na ráfky. Tento volitelný mycí program pomůže odstranit nánosy a usazeniny z brzdových čelistí. Tento mycí program používá k umytí změkčenou vodou pod nízkým tlakem. S pořízením automyčky získáte plně vybavenou ocelovou konstrukci se střechou dle projektu BKF. Existuje však také celá řada dalších výhod, proč pořídit právě automyčky od BKF CarWash.

Bonusové programy automyček BKF CarWash

Automyčky BKF CarWash podporují rovněž platbu kartou. Společnost BKF CarWash má jeden z nejvyvinutějších platebních systémů. Alespoň na chvíli můžete zapomenout na hotovostí platbu a užít si chvíli, kdy stačí zaplatit platební kartou. Řidiči firemních vozů mohou čerpat výhody také BKF věrnostního programu.

28. 11. 2018