Menu:

Alfa MiTo

Výjimečná svým stylem a zajímavá svou konstrukcí, přesně to je model Alfa MiTo. Tento vůz vznikl za účelem ohromení elegancí a opravdovým stylem, který chytí každého člověka. Díky svým proporcím se právě automobil Alfa MiTo snaží navázat na tradiční hodnoty této automobilky.

Nový sportovní vůz Alfa MiTo je určen především pro mladou generaci. Jedná se o automobil, který je typický zejména svým krásným interiérem pojímajícím jak modenrí koberečky do auta, tak i další dynamické prvky, bez kterých bychom si moderní automobil byli schopni představit jen velmi těžko. Alfa MiTo je typická také mimořádnou bezpečností, která byla již několikrát prokázána při mnoha cash testech, které byly s tímto automobilem v minulých letech provedeny. Alfa MiTo je také skvělou volbou zejména z pohledu dynamického vybavení. V interiéru je možné spatřit mnohé prvky, které odpovídají velmi modernímu vozu, který nepodléhá žádným konvencím. Samozřejmostí jsou například stylové univerzální autopotahy a autokoberce, které jsou v mnohém ohledu velmi poutavé a dynamicky působící. Samozřejmostí u tohoto vozu je také velmi nízká spotřeba paliva a nízké emise. V dnešní době, kdy je tolik diskutována právě zátěž na životní prostředí, je toto velmi ožehavé téma. Automobil Alfa MiTo nabízí mimo jiné také velmi dobrý poměr mezi hmotností a výkonností.

Velmi moderní je u něj zejména systém zavěšení kol, díky kterému dochází k velmi pohodlnému přímému řízení. Tento systém se nazývá Alfa D.N.A. Co se týká motorového vybavení, tak Alfa MiTo disponuje motorem 1,4 78k. Jedná se o motor se sníženým výkonem, který je speciálně konstruován pro mladé lidi. Motor disponuje skvělým výkonem 78 koní při 6000 otáčkách za minutu. Díky tomuto motoru vykazuje automobil Alfa MiTo skvělé jízdní vlastnosti a nepostradatelnou dynamiku jízdy.

28. 04. 2011