Menu:

Společnost MarkSimon reklamu nejen vyrobí, ale také se postará o její instalaci

Konečně jste otevřeli novou pobočku Vaší firmy a rádi byste si nechali vyrobit reklamu na míru? O své mnohaleté zkušenosti se s Vámi jistě podělí česká společnost MarkSimon, která je zároveň předním výrobcem nejrůznějších reklamních produktů.

Světelná reklama do každého počasí

Od firmy MarkSimon si můžete nechat na míru vyrobit reklamní produkty, které zaujmou na první pohled a budou přitom dobře viditelné také v jakémkoliv ročním období. Lidskému zraku mnohé z nich neuniknou ani v nepříznivém počasí. To platí především pro světelné panely a 3D nápisy. Právě díky barevnému provedení a ideálně zvolené velikosti jsou dobře viditelné také v nočních hodinách, deštivém počasí či v mlze. Kromě toho jsou považovány v současné době za jedny z nejúspornějších a nejekologičtějších zdrojů svícení. Světelné panely najdou uplatnění na střechách kanceláří, restaurací, hotelů, bytů, domů i střechách firem.

Doplňkové služby společnosti MarkSimon

Společnost MarkSimon světelnou reklamu nejen, že vyrobí podle přání a požadavků svých klientů, ale také se postará o její instalaci. Detailnější informace o instalaci reklamy firmou MarkSimon se dovíte zde www.marksimon.cz/sluzby-servis/instalace/. Doplňkové služby firma MarkSimon provádí co pokud možná nejrychleji ke spokojenosti svých zákazníků. Samozřejmostí je cenová dostupnost, flexibilnost a kvalitní možnosti instalace produktů. V ceně je zahrnuta rovněž doprava, desinstalace a skladování. V případě, že světelná reklama není to, co od reklamy očekáváte, můžete zvolit cestu projektu „shop in shop“. Tato mimořádná služba je hojně využívána především v obchodech i při veletrzích. Právě tyto prostory totiž umožňují propagaci sekundárních produktů jiné společnosti. V praxi to vypadá tak, že například majitel značky se domluví s majitelem obchodu, že v jeho prostorách bude moci mít umístěnu svou prodejní plochu.

27. 09. 2018