Menu:

Nabídněte kvalitní mycí služby s automyčkou BKF CarWash!

Rozhodli jste se zainventovat do inovace služeb Vašeho pneuservisu a rádi byste nabídli klientům precizní čištění jejich aut? Díky automyčce BKF CarWash budou Vaši klienti odjíždět spokojeni s nablýskanými vozidly.

Koupě automyčky BKF CarWash se vyplatí!

Automyčky BKF CarWash byly navrženy tak, aby odpovídaly potřebám mytí především v menších a středně velkých obcích. Automyčky proto disponují nízkou až střední intenzitou mytí. Obvykle jsou používány jako doplňky již zmíněných pneuservisů, dále čerpacích stanic a stanic technické kontroly. Setkat se s nimi můžete také v blízkosti venkovských provozoven či provozoven u prodejen. Automyčky společnosti BKF CarWash jsou čím dál tím populárnější. Prodej automyček tak stále stoupá. V případě, že se rozhodnete pro koupi některé z těchto automyček, získáte plně vybavenou ocelovou konstrukci se střechou dle projektu společnosti BKF CarWash. Tyto automyčky bkfcarwash.cz/produkty/mycky-aut/ jsou vybaveny pěti základními mycími programy a jedním bonusovým programem, který se postará o postřik ráfků. Jde o aplikaci čisticího prostředku na ráfky. Díky tomu mohou být odstraněny nánosy a usazeniny z brzdových čelistí. Změkčená voda v tomto případě proudí pod nízkým tlakem. Ostatní mycí programy se postrají o předmytí, základní mytí, oplach, navoskování a závěrečný oplach.

Jaké vybrat místo pro výstavbu automyčky?

Dříve, než se rozhodnete pro pořízení automyčky BKF CarWash je vyplatí se popřemýšlet, kam automyčku umístit, aby se nacházela na atraktivním místě. Pozemek pro výstavbu samoobslužné myčky by měl splňovat dvě základní kritéria. Prvním z nich je atraktivní místo a druhým dostatečný prostor. Atraktivním místem je myšleno takové prostranství, které má snadný přístup, dobrou viditelnost a poskytuje pokud možno průjezd. Takováto místa se zpravidla nachází v centru města, nákupních center, v blízkosti obytných domů a bloků. Informace o tom, jaký prostor je potřeba vyhradit pro výstavbu automyček, se dočtete na webovém portále společnosti BKF CarWash.

28. 08. 2019