Menu:

Jízda ve Ferrari i Humerem

Blíží se narozeniny Vašeho partnera a Vy marně přemýšlíte, jakým dárkem mu udělat radost? Hmotných dárků jako je například nová košile nebo knížka, jste mu věnovala již určitě za tu dobu, co jste spolu, nespočet. Nemusíte však věšet hlavu, díky nabídce společnosti Firma na zážitky www.firmanazazitky.cz mu můžete věnovat dárek v podobě zážitku, ze kterého bude určitě nadšený. Zatímco například oblečení se časem opotřebuje, zážitky nezestárnou ani po desítkách let. Vždyť každý z nás rád vzpomíná na první školní den nebo dny strávené na první dovolené u moře.

Společnost Firma na zážitky je skutečným odborníkem na trhu, takže se nemusíte obávat, že byste naletěli nějaké neosvědčené firmě, která by si chtěla jen přivydělat peníze prostřednictvím slepě důvěryhodných osob. V nabídkovém katalogu této společnosti si přijde na své opravdu každý. Zážitek si můžete vybrat buď podle zájmů a koníčku, nebo třeba podle toho, zda si chcete odpočinout v některém z wellness nebo zažít opravdový adrenalin. Zejména pánové velmi rádi a často upřednostňují rychlou jízdu ve drahých automobilech. Pokud i Váš partner patří k těmto nadšencům, můžete ho potěšit dárkem v podobě poukazu na jízdu ve Ferrari

Na vlastní kůži si bude moci vyzkoušet, jaké to je řídit Ferrari 458 Italla, které je nástupcem slavného F430. V rámci balíčku si bude moci vyzkoušet hned dvakrát. Nejprve se bude moci jako řidič tímto automobilem projet sám a poté jej vystřídá profesionální řidič, který mu ukáže, čeho je tento automobil všeho schopen. Jízda Hummerem může být jedinečným zážitkem pro silné muže.

A pokud se rozhodnete Ferrari nebo Hummera koupit do své firmy, nemine Vás pak povinnost vést knihu jízd v rámci využívání vozu ve svém podnikání.

28. 03. 2014