Menu:

Chci mít čisté auto

Hledáte možnosti, jak inovovat pneuservis a současně získat nové klienty? Díky moderním samoobslužným bezkontaktním automyčkám můžete Vaše současné podnikání posunout zase o úroveň výš.

Jakou vybrat automyčku?

Bezkontaktní automyčky bkfcarwash.cz jsou oblíbené u řidičů i u jejich provozovatelů. Samoobslužné automyčky se velmi snadno obsluhují, navíc nevyžadují stálý kontakt zaměstnance. Klient si tak sám bez cizí pomoci zvládne obsloužit očistu svého automobilu, aniž by k tomu potřeboval speciální školení. Majitel automyčky se může v klidu věnovat dalšímu podnikání. Za poslední léta se poptávka v České republice po samoobslužných, bezkontaktních mycích boxech stále zvyšuje, a tak kdo chce být úspěšný, musí se této poptávce přizpůsobit. Jen tak lze dosáhnout úspěchu ve světě mytí aut. Společnost BKF CarWash v současné době nabízí k prodeji dva typy bezkontaktních myček aut. Za výhodnou cenu tak můžete pořídit kontejnerové automyčky a modulární automyčky.

Svět automyček

Zatímco kontejnerové automyčky se doporučují umístit do lokalit s vysokou a střední intenzitou provozu, modulární myčky byly vyvinuty jako jejich alternativa. Doporučují se tedy především do míst se střední a nízkou intenzitou provozu. Kontejnerové automyčky mají celou technologii umístěnu v technickém kontejneru. Oproti tomu modulární automyčky disponují elegantním vzhledem. Modulární automyčky si zamilujete především ve chvíli, kdy potřebujete šetřit místem.  Aby provoz myčky mohl být dostatečný efektivní a zaručil nejrychlejší návratnost investice, je nezbytné před realizací splnit řadu úkonů. Mezi ně patří především výběr vhodné lokality pro realizaci projektu. Ideální místo by mělo mít bezprostřední kontakt s čerpací stanicí. Jako vhodné místo se jeví rovněž parkoviště supermarketů a obchodních center. Úspěch může provozovatel zaznamenat také v případě, že se rozhodne automyčky umístit do lokalit větších sídlišť.

14. 12. 2022