Menu:

Mytí aut

Dobré auto musí dobře vypadat. Někdy však péče o vašeho čtyřkolového miláčka dá pěkně zabrat. Mnozí fanoušci rychlých vozů, ať už to je Alfa Romeo nebo třeba Ferrari, se dokážou na hodiny zavřít do garáže a milimetr po milimetru čistit nejen karoserii vozu, ale také disky, okna, zpětná zrcátka, masku automobilu, státní poznávací značky i znak vozidla. Zvenku auta prostě nesmí zbýt jediná nečistota a jediná šmouha. Ruční mytí auta však nemusí trvat tak dlouho. Stačí totiž před samotnou údržbou hadříkem, jelenicí a následným ošetřením kvalitním voskem a jinými kosmetickými přípravky zavést vůz do portálové automyčky, kde lze auto jednoduše pomocí silného proudu vody zbavit nejhrubších nečistot. Jak takové automyčky vypadají a ve kterých lokalitách se myčky vyskytují, lze najít na webových stránkách bkfcarwash.cz/produkty/mycky-aut/.

Jakmile je dokonale vyčištěná karoserie vozu a veškeré jeho venkovní části, pouštějí se většinou milovníci ještě do údržby vnitřních částí. S těmi jim sice myčka aut nepomůže, ale přichází na řadu vysavač a v případě kožených sedaček a jiných částí vozu pak také hadříky a speciální přípravky na kůži. Nedílnou součástí je také vyklepání všech koberečků, vyčištění všech zpětných zrcátek a hlavně dokonalé vyleštění palubní desky, která většinou trpí nánosy prachu, jenž jde vidět s každým paprskem, který na palubní desku dopadne.

Jakmile je toto všechno hotové, mohou jít majitelé těchto drahých vozů s klidným srdcem spát. Vědomí, že jim v garáži stojí dokonale vyčištěný vůz snů, jim dopomáhá k poklidnému spánku. Ve snech se pak autem projíždějí po dokonale upravených dálnicích a užívají si perfektní jízdu. A pak se probudí a vyrazí svým lesknoucím se vozem do práce.

 

31. 03. 2016