Menu:

Alfa Romeo 4C

Jestliže člověk hledá opravdu spolehlivý moderní sportovní automobil, pak je Alfa Romeo 4C jasnou volbou. Tento automobil se vyznačuje skvělým desénovým provedením a také velmi promyšlenou konstrukcí. Alfa Romeo 4C je nejnovějším přírůstkem automobilky, která je typická zejména svou hlubokou tradicí a také skvělým stylem.

Dokonalá technická vybavenost a zdatnost činí s automobilu Alfa Romeo 4C jedinečný vůz jak pro klasické ježdění, tak i pro jízdu po okruzích. Automobil Alfa Romeo 4C se vyznačuje jak interiérovým provedením, tak také zajímavým exteriérem. Pro vnitřní uspořádání vozu jsou typické hlavně autopotahy na míru označené charakteristickou značkou Alfa Romeo a také palubní deska, která je kompletně digitalizována. Samozřejmostí jsou také značkové gumové koberce do auta přímo na míru tohoto sportovního moderního automobilu. Verzi Alfa Romeo 4C vytvořili konstruktéři této společnosti i na základě zkušeností nabytých při konstruování předchůdce tohoto automobilu modelu 8C Competizione a také modelu Spider. Mnohé prvky nového vozu Alfa Romeo 4C jsou převzaty právě z těchto dvou předešlých modelů automobilů stejné značky. Alfa Romeo 4C se vyznačuje zejména skvělou přilnavostí k povrchu a také maximální možnou radostí z jízdy.

Velmi zajímavou volbou u tohoto automobilu je bezesporu systém Alfa DNA a také přeplňovaný motor 1750 TBi. Volena může být také kvalitní převodovka TCT. Alfa Romeo 4C je skvělou volbou také pro své masivní využití karbonu. Ten je schopen zajistit jak výjimečnou výkonnost, tak také maximální tuhost karoserie automobilu této značky. Mimo samotné interiérové a exteriérové prvky se vyznačuje automobil Alfa Romeo 4C také supermoderní novou barevnou variantou zvanou Red Lava. Jedná se o kombinaci jak tradiční červené, tak i černé barvy.         

28. 04. 2011