Menu:

Alfa Romeo 146

Jarní úklid se neúprosně blíží a společně se zimními plískanicemi se začínají mnohá auta měnit téměř v chlívky. Střídání teplého a zimního počasí často způsobuje tání čerstvě napadaného sněhu, který končí jako břečka v interiéru vašeho automobilu. Jak se ale takovým výkyvům počasí účinně bránit? Jednou z cest je použití autokoberce, který sice nezajistí přímo pořádek, ale s jeho pomocí se bude pořádek podstatně snadněji udržovat. Přímo na zimní období jsou koberečky většinou přímo z gumy. Tím se zaručí jejich velice snadné udržování. Oproti běžným koberečkům navíc dochází velmi snadno k jejich uschnutí. Pokud jedete na cestu, stačí na nich sníh uschnout a v autě zůstává sucho a pořádek.
Pokud ale nepoužíváte pogumované koberečky, sníh se v autě po zahřátí roztopí, nicméně nemá dostatečný přísun tepelné energie k tomu, aby se také vypařil. Výsledkem je poté zapařený interiér, který nemá daleko k začátku plesnivění. Všechny tyto faktory jsou doprovázeny skutečně nepříjemným zápachem, který může případnou další cestu velmi znechutit. Stejně jako koberečky vám mohou s údržbou vašeho automobilu pomoci i klasické autopotahy například pro Alfu Romeo 146, jejich instalací si velmi zjednodušíte jarní čištění sedaček. Sedačky v automobilu totiž bývají mnohdy pravidelným používáním znečištěny a jejich následné čištění je velice náročné.
Je totiž výrazně snazší, když si prostě sundáte ze sedadla potah, který posléze vyperete běžně v pračce, než když musíte přemýšlet nad způsobem, jak vyčistit přímo sedadla. Nehledě na to, že pro pořádné vyčištění je třeba si zapůjčit přístroj, který vám s tímto pomůže. Co se týče autopotahů a kvalitních koberečků do auta, můžete se podívat na webové stránky http://www.vopi.cz/, kde naleznete spoustu variant na výběr. Poté už stačí pouze koberečky objednat, případně přidat nějaký emblém či podpis, který byste měli rádi na koberečku vyšitý a máte jistotu, že se vám dostane kvalitního a především originálního výrobku.

26. 02. 2013