Menu:

Bezkontaktní mytí

Bezkontaktní mytí aut se těší veliké oblibě, a to nejen u majitelů automobilů novějšího data výroby! Při bezkontaktním mytí totiž nehrozí poškrábání, ani poničení karoserie, jako se to čas od času může stát při mytí v klasických kartáčových myčkách. Možná právě díky stoupající oblibě se proto se bezkontaktní myčkyobjevují čím dál víc, a to u čerpacích stanic a na jiných místech, kde se denně projede mnoho automobilů.

Rozšiřte portfolio služeb

Možná jste i vy vlastníkem čerpací stanice a zvažujete, že své portfolio rozšíříte o další pro řidiče potřebné služby. Pokud u pumpy nemáte myčku, může být pro vás jednou z variant další investice. Jedná se totiž o investici, která má poměrně rychlou návratnost, což se ostatně můžete dočíst také na stránkách bkfcarwash.cz. I přes to že jsou bezkontaktní myčky poměrně hojně rozšířené po celé České republice i za jejími hranicemi, stále se najdou lokality, kde taková služba zcela chybí. Využijte příležitost a staňte se vlastníkem nové automyčky. Nejen, že rozšíříte a upevníte síť a zkvalitníte služby zákazníkům, můžete ale také poměrně v brzké době začít vydělávat!

Jak na to?

Ptáte se, jak na to? Nechce se vám zařizovat množství administrativních formalit? Není nutné, abyste tímto ztráceli zbytečně čas! Pracovníci společnosti BKF Carwash jsou schopni a ochotni zařídit vše za vás, a to od návrhu, výpočtu návratnosti, zjištění, zda má projekt ve zvolené lokalitě cenu, pracovníci také vyřídí veškeré formality a zajistí také samotnou instalaci myčky na určené místo. Pořídit si bezkontaktní myčku nikdy nebylo snazší.

27. 04. 2018