Menu:

Alfa Spider

Kdo chce zažít opravdovou volnost při jízdě svým automobilem, měl by zvolit některý ze sportovních vozů značky Alfa Romeo. Jedním z takovýchto automobilů je určitě Alfa Spider. Tento vůz je skvělou kombinací elegance, bezpečnosti a také rychlosti. Alfa Spider představuje jakéhosi potomka dvou ikon značky Alfa Romeo. Jde o vozy Duetto a také Giulietta Spider.

Automobil Alfa Spider demonstruje italskou eleganci a také moderní technologii. U automobilky Alfa Romeo se v souvislosti s tímto vozem hovoří o jakémsi návratu legendy. Designové provedení automobilu Alfa Spider je opravdu více než dokonalé. Model okouzlí již jen samotnými rozměry. Dlouhý je 4 396 milimetrů a široký 1830 milimetrů. Skvělé je bezesporu také dvousedadlové uspořádání vozu. Krásná sedadla potažená velmi zajímavými autopotahy působí naprosto fenomenálně. Pokud se rozhodnete o nové autopotahy, rozhodně doporučujeme autopotahy na míru, které vypadají maximálně profesionálě, a to si toto auto určitě zaslouží! Zapomenout nelze ani na elektricky ovládanou střechu, kterou je možno velmi pohodlně aktivovat v případě, že počasí při jízdě není ideální. Alfa Spider je také typický dvouzónovou klimatizací, která je schopna zejména v letním období poskytnout naprosté pohodlí. Součástí výbavy jsou velmi pohodlné textilní značkové autokoberce, které působí velmi stylově a jsou schopny také plnit i své další funkce v interiéru.

Samozřejmostí je také audio vybavení automobilu. Originální zvukový systém vyvíjeny speciálně pro takovéto vozy je naprosto skvělou záležitostí. Vůz Alfa Spider je možné pořídit hned v několika různých variantách, které můžete nadále vylepšovat s firmami, které nabízejí tuning Alfa Romeo. Nejčastěji se jedná zejména o variantu benzínovou 1,8 T anebo variantu 2,2 JTS. Samozřejmostí u všech modelů je také palubní počítač a elektronicky sklopitelná zrcátka. Ze systémů, které jsou ve voze Alfa Spider k dispozici, bychom měli jmenovat systémy EBD, ABS, MSR a třeba také VDC a další.

28. 04. 2011