Menu:

Novinky automyček BKF CarWash

Čím dál tím více domácností v dnešní době provozuje alespoň dva automobily. S čím dál tím větším využíváním osobní dopravy roste také poptávky po precizním mytí motorových vozů.

Do nového kalendářního roku s automyčkami BKF CarWash

Díky automyčkám BKF CarWash získáte pevné místo na trhu automyček. Automyčky BKF CarWash jsou skvělým způsobem, jak nabídnout klientům kompletní služby mytí aut. Automyčky BKF CarWash lze použít jako doplňková služba již existujícího podnikání. V takovém případě bývají součástí čerpacích stanic, stanic technických služeb, pneuservisů i prodejen na vesnicích a městech. Samozřejmě můžete na automyčkách postavit Vaše samostatné podnikání. Automyčky BKF jsou sázkou na jistotu. Zamilujete si jejich dokonalou konstrukci i širokou nabídku doplňkových služeb. Modulární mycí boxy umožňují klientům umýt si jejich vozy, aniž by k tomu potřebovali pomoc provozovatelů automyček.

Výhody portálové automyčky

Portálová automyčka BKF uspokojí i nejnáročnější klienty. Existuje hned několik základních důvodů, proč se vyplatí investovat právě do pořízení automyček od společnosti BKF CarWash. Konstrukce portálové myčky je chráněna před korozí, a to díky použití galvanického pozinku. S myčkou bkfcarwash.cz získáte tři samostatné ovládané kartáče pro bezkontaktní mytí s inovační metodou nastavení, která umožní optimální polohu kartáčů vůči karoserii a stálý přítlak kartáčů na každé místo na autě. Všechny pohony jsou řízené střídači, tak je zaručena delší životnost dílů díky plynulému rozjezdu. To umožní úspory elektrické energie a zvýší možnost diagnostiky a časného zjištění poruchy. Automyčky BKF CarWash jsou vybaveny dvojitými trysky pro ostřik odvápněnou vodou se sušičkou pro efektivní vysoušení bez bílých skvrn a šmouh. Nelze opomenout ani skutečnost, že chemické přípravky jsou dávkované šesti čerpadly. Právě ty umožní precizní dávkování chemického přípravku pro každé mytí. Samozřejmostí je mytí aktivní pěnou, šamponem, voskování, sušení, lesk i postřik a detailní mytí poklic a ráfků.

17. 12. 2021