Menu:

Vyberte si správnou automyčku

 Rozhodli jste se o rozšíření služeb o kvalitní mytí aut v modulárních automyčkách? Jedny z nejžádanějších najdete u společnosti BKF CarWash. Jejich automyčky v posledních letech zažívají skutečný boom. V jejím portfolium najdete hned tři typy automyček a to automyčky kontejnerové, modulární a portálové.

Jaké typy automyček nabízí firma BKF CarWash?

Pojďme si nyní tyto tři typy automyček bkfcarwash.cz blíže představit. Kontejnerové automyčky se doporučují použít především v lokalitách s vysokým a středním provozem. Výborně se osvědčují v kombinaci s větším počtem stanovišť. Velkou výhodou těchto automyček je, že celá technologie je umístěna v technickém kontejneru. Kontejnerové automyčky zajistí vysoký komfort obslužnosti po celý kalendářní rok. Současně u těchto automyček je možné zajistit bezpečnost hotovostních plateb. Jako ideální se pro jejich umístění jeví lokality s vysokou a střední intenzitou provozu. Jako stvořená se pro to jeví místa v lokalitách s hustým osídlením sídlišť, obchodní centra, čerpací stanice nebo místa, kde se počítá s obsloužením vysokého počtu zákazníků. Kontejnerové automyčky jsou jednoznačným řešením pro větší obce.

Výhody automyček BKF CarWash

Zvažujete-li pořízení automyček do lokalit se středním a nízkým provozem, pak rozhodně neváhejte koupit modulové automyčky. Právě tyto samoobslužné automyčky byly totiž vyrobeny tak, aby mohly vyjít vstříc požadavkům menších obcí a vesnicí. Podobně jako je tomu u výše zmíněných kontejnerových mycích linek, tak i modulové automyčky jsou ideální doplňkovou službou čerpacích stanic, autodílen a stanic technické kontroly.  Poslední zmiňovaný tip automyček skvěle podpoří fungující podnikání. Portálovou automyčkou snadno oslovíte osoby, které nerady používají samoobslužný systém. Portálové automyčky v kombinaci s některou ze dvou uvedených automyček umožní klientovi vybrat si libovolně mezi dvěma typy automyček. Podle potřeby se tak můžete rozhodnout, zda své auto nechá očistit v portálové myčce nebo modulové automyčce.

23. 04. 2020