Menu:

Carwash

Vlastníte čerpací stanici a rádi byste Vaše služby obohatily o samoobslužné automyčky? Společnost BKF CarWash Vám pomůže vybrat automyčku podle Vašich představ. Do menších až středně velkých obcí stejně jako do venkovských provozoven jsou ideální volbou modulární mycí boxy.

Samoobslužný modulární box je možné postavit také jako doplněk čerpacích stanic i stanic technické kontroly. Velké oblíbenosti se modulární myčky aut těší také v blízkosti pneuservisů. Samoobslužné automyčky od společnosti BKF CarWash disponují šesti programy.

První program je určen pro předmytí a turbo postřik. Tento program zajistí změkčení nečistot a připraví Váš automobil na komplexní čištění. Během druhého programu dochází k základnímu mytí. Změkčená voda přispívá k odstranění mechanických nečistot a chemií. Vysoká teplota a tlak vody 100 barů usnadňuje rozpouštění mastných povlaků na karosérii a oknech vozidla. Během třetího programu dochází k opláchnutí a odstranění zbytků nečistot. Při čtvrtém programu bude na Váš automobil nanesen vosk. Při závěrečném pátém programu je provedeno leštění, opláchnutí karoserie změkčenou a demineralizovanou vodou s přídavkem sušicího a lešticího prostředku, které dodají Vašemu automobilu efekt beze skvrn a šmouh.

Více informací k jednotlivým programům mytí a čištění Vašeho automobilu stejně jako k samoobslužným automyčkám najdete na této webové adrese bkfcarwash.cz. Jaro je obdobím, kdy se řada řidičů rozhodnete dopravit se automobilem nejen do zaměstnání, ale také se vydat na výlet se svými nejbližšími. 

27. 03. 2015